BAY PERDECİM PERDE SİSTEMLERİ

BAY PERDECİM Firma kurucumuz Yaşar KÜTÜK'ün 1991 yılında İzmir'de perde sektörüne atılarak 3 sene İzmir'de faaliyet gösterdikten sonra 1994 yılında İatanbul'a taşınarak burada hizmet vermeye başlamıştır.


20 yılı aşan deneyimle tüm mekanik ve motorlu perde sistemlerini kendi üreten, perde model ve tasarımlarını kendi yapan, perde sektöründe öncü bir firma haline gelmiştir.

 

BAY PERDECİM olarak amacımız bilinçli deneyimli ekibimizle, servis kalitesinin yanısıra, satış sonrası hizmetlerimizle daima yanınızda olmaktır. Dilerseniz siz gelin, yada biz size adresinizde hizmet verelim.

Firmamızdan ev ve ofis perdeleri, hastane, okul, fabrika, askeri birlik, laboratuvar, konferans salonları, tiyatro, sinema gibi umumi yerlere uygulanabilen özel alev almaz ürünler, Stor Perde, Zebra Perde, Sahne Perdesi, Perdelik Ahşap Lambiri, Kış Bahçesi Perdeleri, Alüminyum Perde Rayları,Dijital Baskılı Stor Perde, Kapı Boncuğu, Ahşap ve Prinç Rustik,Motorlu Perde, Perde Motorları, Dikey Perde Çeşitleri , Kumaş Dikey Perde ve Pvc Dikey Perde, Jaluzi Perde, Ahşap Perde Çeşitleri, Ahşap Jaluzi, Ahşap Stor, Sun Screen Perde, Katlamalı Perde ve Mekanizma Sistemi, Projeksiyon Perdesi, Otel Perdeleri, Japon (Panel) Perde, Plise Perde, Klasik, Modern kumaş ve Tül Perde ve de diğer perde seçenekleri hakkında bilgi almak istiyorsanız mail adresimizden , Kontak formumuzdan veya Telefon numaralarımızdan bize kolayca ulaşabilirsiniz...

Tüm perde çeşitlerine motor ve uzaktan kumanda uygulaması, tamiri, bakımı ve montajı yapılır.

Silüet perde, Pilise perde, Düet perde, Kış Bahçesi perdeleri, Tavan perdeleri, Sahne ve Çatı perdeleri, Zebra perde uzaktan kumandalı veya manuel olarak yapılır.

Taç Perde, Brillant, Ecobella, Vinaldi, Taç Linens, Brillant Perde, Perde Modelleri, Kumaş Çeşitleri, Katlamalı Perde Modelleri Showroomumuz'da sergilenmektedir.

Bize telefonla veya e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz. Size, adresinize ürün kataloglarımızla gelerek, ürünlerimizi yakından tanıma imkanı sunuyoruz.